Kontakt oss
Controlpartner har kontor i Porsgrunn, Oslo og Bergen. Hovedkontoret med tavleverkstedet ligger i Porsgrunn.

Kontakt oss

Controlpartner har kontor i Porsgrunn, Oslo og Bergen. Hovedkontoret med tavleverkstedet ligger i Porsgrunn.

+47 916 075 00

post@controlpartner.no
faktura@controlpartner.no

915 828 248 MVA

KONTAKTPERSONER

Robert Wasler
Daglig leder (CEO)
+47 976 01 500 | robert@controlpartner.no
Erik Hjort Francke
Operativ leder (COO)
+47 941 81 420 | erik@controlpartner.no
Sondre Keim
Utviklingssjef (CDO)
+47 974 15 717 | sondre@controlpartner.no
Trond Vidar Richvoldsen
Teknisk sjef (CTO)
+47 488 50 311 | trond@controlpartner.no
Roger Saga
Leder avdeling Industri
+47 483 55 348 | roger@controlpartner.no
Hans Rino Hartveit
IT sjef - systemutvikler (CIO)
+47 995 42 252 | rino@controlpartner.no
Yngve Bekkevik
Elektrosjef
+47 905 17 291 | yngve@controlpartner.no

Controlpartner AS - Porsgrunn

Lunderingen 5,
3941 Porgrunn

Controlpartner AS - Oslo

Billingstadsletta 91,
1396 Billingstad

Controlpartner AS - Bergen

Litleåsvegen 49,
5132 Nyborg